KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12509321
nr 1250 9321
Aina Stenberg-Masolle
(1885-1975), Sverige
Blandteknik, Julmotiv, signerad. 15,5x13,5 cm
Aina Stenberg-Masolle, svensk bildkonstnär född 1885, död 1975.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:54:23
29/4 18:46:17
Aina Stenberg-Masolle
Läs mer om Aina Stenberg-Masolle